Detail akce

image 10.08. 2022 - 25.08. 2022
Kino Sokol a letní kino pod jasanem (srpen)


Promítání v budově kina a v areálu kina Sokol. Vstupenky je možné zakoupit v předprodeji nebo až na místě. V případě špatného počasí se letní kino pod jasanem přesune do sálu kina.
středa 10. až čtvrtek 25. srpna

Program:
st 10. 8. / 10 hodin / 70 Kč / kino Sokol / dopolední dětské / Vzhůru za sny – Co kdyby se ukázalo, že svět nočního snění má podobu nekonečných filmových studií, které připomínají Hollywoodskou továrnu na sny? A že každý z nás tam má vlastní
filmový štáb a režiséra svých snů? Přesně tohle tajemství objeví dvanáctiletá Mína, když se shodou náhod do snového zákulisí dostane. A taky objeví, že je možné sny měnit. Dánsko / animovaný / 81 min. / české znění / přístupný

čt 18. 8. / 10 hodin / 70 Kč / kino Sokol / senior kino / Kdyby radši hořelo – Filmová komedie o dobrovolných hasičích s Miroslavem Krobotem, Michalem Isteníkem nebo Annou Polívkovou v hlavních rolích. Sbor hasičů jedné vesnice bude čelit úplně jiné výzvě, než přináší obvyklý oheň. Klidný a spokojený život ve vsi totiž zničí podezření na akci teroristů.
ČR / komedie / 84 min. / české znění / do 12 let nevhodný

čt 25. 8. / 10 hodin / 70 Kč / kino Sokol / senior kino / Hádkovi – komedie režiséra Vojtěcha Moravce o rodině, která se pořád hádá. Ať dělají Hádkovi, co mohou, nikdy se na ničem neshodnou a každý z nich si nakonec myslí to svoje. Ve vzduchu teď navíc visí rozepře o dědictví po dědovi a o jeho posledním přání vyjet se všemi k moři.
ČR / komedie / 98 min. / české znění / do 12 let nevhodný
Přílohy:
obrázek


zpět na přehled

Kudyznudy.cz - tipy na výlet