Detail akce

image 12.07. 2022 - 27.07. 2022
Kino Sokol a letní kino pod jasanem (červenec)


Promítání v budově kina a v areálu kina Sokol. Vstupenky je možné zakoupit v předprodeji nebo až na místě. V případě špatného počasí se letní kino pod jasanem přesune do sálu kina. Změna programu vyhrazena!
úterý 12. až středa 27. července

Program:
út 12. 7. / 10 hodin / 70 Kč / kino Sokol / dopolední dětské / Dračí princezna – v malé vesničce Borington se všichni připravují na kvapem se blížící Vánoce. Pro desetiletou Saru to ale neplatí. Jako malá uprchlice se obává, že bude deportována, a tak se skrývá před policií a útočiště hledá v opuštěných domech. Norsko / pohádka / 82 min. / české znění / přístupný

pá 15. 7. / 21 hodin – po setmění / 110 Kč / letní kino pod jasanem / Plná 6: s filmovou delegací – Kamil Holán je aktuálně jedním z nejlepších českých motocyklových závodníků na přírodních okruzích. Film uvede a s diváky bude diskutovat Kamil Holán a režisér Adam Sejk. ČR / dokument / 80 min. / české znění / přístupný

čt 21. 7. / 10 hodin / 70 Kč / kino Sokol / senior kino / Prezidentka – Aňa Geislerová, historicky první česká prezidentka, se jednoho dne se odhodlá k riskantnímu kousku. Vezme si paruku a v převleku se v noci potají vytratí z hradu. Seznamuje se sochařem Ondřejem Vetchým, kvůli kterému se do města vydává každou noc. Situace se však brzo vymkne kontrole.
ČR / romantická komedie / 127 min. / české znění / do 12 let nevhodný

st 27. 7. / 10 hodin / 70 Kč / kino Sokol / dopolední dětské / 100% vlk – Stoprocentně zábavné a chlupaté dobrodružství. Mladý vlkodlak, který by se jednou měl stát obávanou příšerou a vůdcem smečky, se promění v roztomilého hebkého pudla.
Austrálie / animovaný / 96 min. / české znění / přístupný
Přílohy:
obrázek


zpět na přehled

Kudyznudy.cz - tipy na výlet