Kalendárium akcíZOBRAZIT VŠECHNY PLÁNOVANÉ AKCE

image Když mluví příroda
obrázek
15.04. 2021 - 27.05. 2021

Výstava fotografií Pavla Štichy.
Vernisáž výstavy proběhne ve čtvrtek 15. dubna ve vstupní hale a sklepení nymburské radnice.image Fotovýstava
obrázek
15.04. 2021 - 31.05. 2021

Hlasujte a rozhodněte, kdo získá CENU VEŘEJNOSTI!

Výběr ze dvou stovek fotografií autorů nymburského regionu nabízí 1. ročník plenérové výstavy, který zve za fotografiemi do ulic Nymburka.

Porota vybrala 14 fotografií, které nejlépe vystihly společné téma naděje. S výsledky se můžete potkat v ulicích Nymburka a sami rozhodnout (prostřednictvím hlasovacího lístku), která fotografie je pro vás ta nejlepší. Ale protože by byla škoda nezveřejnit i další vydařené práce, tak v podzemí nymburské radnice si můžete prohlédnout ještě dvacet zajímavých fotografií.

Vernisáž výstavy v podobě procházky po jednotlivých instalacích začíná ve čtvrtek 15. dubna v 15 hodin ve vestibulu radnice hned po vernisáži výstavy fotografií Pavla Štichy. Obě výstavy potrvají do konce května.

Hlasovací lístek v tištěné podobě získáte v kanceláři NKC Nymburk, na radnici, nebo je ke stažení na zde či na webových stránkách Nymburského kulturního centra: www.nkc-nymburk.cz.

Více informací naleznete na: www.nkc-nymburk.cz nebo na FB: https://www.facebook.com/nym…
Chcete darovat věci na RECIVĚCI bazar? Chcete si vybrat?
14.04. 2021 - 31.05. 2021

VOLEJTE mezi 15-18h ve všední dny na tel. číslo 704 729 945.

Pokud vláda a situace dovolí klasický průběh RECIVĚCI bazaru, najdete informace na vývěsní tabuli a na stránkách KS Nymburk.Vlastivědné muzeum Nymburk UZAVŘENO
01.07. 2019 - 31.12. 2022

Dlouho očekávaná rekonstrukce budovy muzea a vytvoření nových expozic se stávají realitou. Pro vás návštěvníky, to bohužel znamená, že muzeum v Nymburce bude od 1. července 2019 několik let uzavřené. Během rekonstrukce, které provede firma vyšlá z výběrového řízení, budeme připravovat nové expozice.
Zpřístupněny budou středověké sklepy, v přízemí najdete přírodovědnou a archeologickou část, expozici věnovanou Bohumilu Hrabalovi a historii železnice a celé první patro věnujeme historickému vývoji města od renesance po 20. století. Pro potřeby vystavení Hrabalova auta a Muchova obrazu bude postavena budova nová, propojená se stávající průchodem v prvním patře.
V době rekonstrukce můžete navštívit další pobočky Polabského muzea a to v Poděbradech, Lysé nad Labem a v Přerově nad Labem. Budeme se těšit za pár let na vaši návštěvu!1

Vyzkoušejte tabulkové zobrazení kulturního přehledu

Počet záznamů v této kategorii: 4


Kategorie byla naposledy aktualizována 14.04. 2021